Gösterim:

Bebek Dünyasına Özel Bebek Aksesuar Ürünleri

Bir gülümseyişleri ile tüm kalpleri fetheden bebeklerin rahatı, sağlığı ve konforu bizler için çok önemlidir. Tüm bunları sağladıktan sonra özellikle onların sevimliliğine sevimlilik katacak renk renk, çeşit çeşit giysiler ve birçok farklı modelde aksesuarlar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Bebeğinizin özellikle soğuk havalarda hassas vücudunu soğuktan korumak için mevsimine uygun kıyafetler giymesi gerekir. Bebek şapka modellerimiz ile bebeğinizin başını soğuktan ya da güneşten koruyabilirsiniz. Ayıca birbirinden şık ve tarz görünen bebek yaka iğnesi çeşitlerimizi de incelemenizi öneririz. Bebek yaka iğnesi özellikle yeni bebeği olan sevdiklerimize hediye edebileceğimiz son derece şık ve kullanışlı aksesuarlardan biridir. Bebekler ilk doğdukları andan itibaren dünyayı keşfetmeye başlarlar. Dolayısıyla oldukça hareketli ve meraklı olurlar. Bu hareketleri yapıları nedeni ile bazen fark etmeden emziklerini düşürebilirler.

Bebekler anne sütüne ihtiyaç duydukları için sütten kesilseler bile emme alışkanlığını bir süre sürdürürler. Emme eylemi, bebeklere anne kucağında oldukları hissini ve rahatlığını verdiği için belli bir yaşa kadar emzik kullanma ihtiyacı duyabilirler. Bahsettiğimiz bu hareketli evrelerde emziğini düşüren bebekler bazen huysuzlanabilir. Bebeğiniz emziğini düşürdüğünde özellikle de dışarıdaysanız durum siz ebeveynler için zorlaşabilir. Hem emziğin sabit hijyenini sağlamak için hem de emziklerin kaybolmaması için emzik tutacağı ve emzik zinciri gibi ürünler oldukça gerekli ve kullanışlıdır. Öte yandan biberon kullanımı da oldukça önemli bir konudur. Biberon bebeklerin hem beslenmesi hem de sağlığı açısından birçok önemli noktada bulunur. Biberon seçimi yaparken, bebeğinizin ağzında onu rahatsız etmeyecek uç ölçülerinde biberon almaya özen göstermelisiniz. Biberon kullanımı kolik gaz sancısını azaltmaya yardımcı olduğu için, bebeğinizin beslenme esnasında rahatlamasına da yardımcı olacak bir üründür. Bebeğiniz beslenirken rahat etmesi ve ebeveyn olarak da size kolaylık sağlaması için web sitemizdeki birçok biberon seti ürününü inceleyebilirsiniz. Güvenli ve kolayca alışveriş yapabileceğiniz Evşen Bebe’den tüm anne ve babalara keyifli alışverişler!

Şık Bebekler İçin Sevimli Bebek Bandana Modelleri

Kumaşlar cilt sağlığı açısından son derece önemlidir, özellikle söz konusu bebekler ise çok daha büyük bir önem taşır. Bebeklere kıyafet ya da kumaş aksesuarlar alırken doğa ile uyumlu, bebeklerin hassas cildine uygun, yumuşak ve sağlıklı kumaşlar tercih edilmelidir. Bebeğinizin keyifle kullanacağı ve sizlerin de çok hoşuna gidecek, son derece kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan üretilen bebek şapka ve bebek bandana modellerimiz sizleri bekliyor. Birbirinden şık sevimli bebek şapka çeşitleri, bebeğinizi güneşten ya da soğuktan korurken aynı zamanda güzelliğine güzellik katacak. Sadece günlük kullanımda değil aynı zamanda özel günlerde, bayramlarda ve davetlerde bebeğinizin daha şık ve o günlere özel giyinmesini isteyebilirsiniz. Bebeğinizin rahatlığından ödün vermeden, onu hem konforlu kılacak hem de çok şık görünmesini sağlayacak birçok bebek bandana çeşidini değerlendirebilirsiniz. Kız bebekler için özellikle elbise ve etekler ile çok yakışacak olan soft renklerde birçok bebek bandana modeline sizler de bayılacaksınız. Öte yandan bebeğinizin serin günlerde başını soğuktan korumak için bebek bone modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bebeklerin vücudu hassas olduğu için, onlar sıcağa ve soğuğa karşı biz yetişkinlerden çok daha fazla duyarlıdır. Bu tip durumlarda bebek şapka ve bebek boneleri kullanabilirsiniz. Birbirinden şık ve güzel bebek aksesuar çeşitlerimize ulaşmak ve daha birçok ürün için Evşen Bebe yanınızda!

Bebek Aksesuar Ve Ürünlerinde Evşen Bebe Farkı

Bebeğiniz daha dünyaya gelmeden onun için alışveriş yapmak hem heyecan hem de mutluluk vericidir. Çeşit çeşit kıyafetler, birçok harika bebek aksesuar ürünleri, oyuncaklar, sağlık ürünleri derken sabırsızlıkla bebeğinizin gelişini ve aldıklarınızı sağlıkla kullandığı o güzel günleri beklersiniz. Bebek ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Biberon bebeklerin ağzı ile doğrudan temas eden bir üründür. Bu nedenle biberon zararlı kimyasallar içermemeli ve bebeğimizin hassas vücudu için doğru malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Daha sonrasından dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise biberon seti bakarken biberonun bebeğinizin ağız genişliğine uygun olmasıdır, çünkü ağız ölçülerine uygun olmayan biberonlar bebeğinizin mamasını tüketirken içeri hava kaçmasına neden olur. Bu durum gaz sancılarına sebebiyet verebilir ve dolayısıyla bebeğinizi de huzursuz edecek problemlere yol açacaktır. Kaliteli ve bebeklerin ağız ölçülerine uygun biberon seti çeşitlerimize Evşen Bebe farkı ile kolay ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bebek aksesuar ve ürünleri arasında bebeğiniz için en sağlıklı ve en güzel ürünleri de bulabilirsiniz.

Bebeğinizin emzik hijyeni için büyük rol oynayan emzik tutacağı ve emzik zinciri modellerimiz dikkatinizi çekecek. Emzik tutacağı bebeğinizin hareketli anlarında emziğinin yere düşmesini önlemek için kullanılması gereken en büyük ihtiyaçlardan biridir. Öte yandan daha şık ve gösterişli modeller tercih etmek isterseniz ya da yeni doğum yapan yakınlarınız için hediye arıyorsanız emzik zinciri modellerimiz de oldukça hoşunuza gidecektir.

Her şeyin en iyisini ve en güzelini hak eden bebeklerimize özel olarak tasarlanan bebek yaka iğnesi modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. Bebek yaka iğnesi modellerimiz altın kaplama özelliktedir. Son derece gösterişli ve şık görünen bebek yaka iğnesi çeşitlerimizi ister kendi bebeğinize ister sevdiklerinize alarak güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin özel günlerde tatlılığını daha da ön plana çıkarmak ve özel bir aksesuar kullanmak isterseniz de bebek bandana modellerimiz sizler için üretildi. Son derece kullanışlı, rahat ve yumuşacık bandanalarımız bebeğinizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlandı. Hem çok şık hem de çok kullanışlı bebek şapka modellerimiz de oldukça sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Evşen Bebe ile bebeğiniz için güvenle ve beğenerek kullanacağınız birçok ürün mevcuttur. Dilediğiniz ürünü seçerek kolay sipariş verebilirsiniz. Sevgili anne ve babalara Evşen Bebe olarak keyifli alışverişler diliyoruz!